Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Clifford Chance doradzała BZ WBK oraz ING w związku z finansowaniem nabycia aktywów Krośnieńskich Hut Szkła "KROSNO"

04.10.2016, 12:32; Aktualizacja: 04.10.2016, 12:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Clifford Chance była doradcą prawnym BZ WBK oraz ING w kwestii m.in. kredytów terminowych, które zostały udzielone na nabycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa KROSNO S.A. od zarządcy masy upadłości przez Krosno Glass sp. z o.o. – spółkę BidCo utworzoną przez Coast2Coast.

Reklama

Zespół Clifford Chance z Warszawy był nadzorowany przez partnera Andrzeja Stosio i kierowany na bieżąco przez counsel Irenę Floras-Goode. Inni kluczowi członkowie zespołu to m.in. counsel Miłosz Gołąb, który specjalizuje się w kwestiach związanych z restrukturyzacją, oraz senior associate Katarzyna Jakubiak, która koncentrowała się na aspektach finansowania akwizycji. W skład zespołu weszli również associates: Anna Miernik, Mateusz Chmura, Paweł Długoborski i Piotr Węcławowicz z Departamentu Bankowości i Finansów oraz senior associate Paweł Pogorzelski, associate Justyna Błażejczyk i junior associate Monika Szczotkowska z Departamentu Postępowań Spornych.

Materiały prasowe/EŚ

Źródło:Media
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.