Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Clifford Chance doradzała BZ WBK oraz ING w związku z finansowaniem nabycia aktywów Krośnieńskich Hut Szkła "KROSNO"

04.10.2016, 12:32; Aktualizacja: 04.10.2016, 12:36
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Clifford Chance była doradcą prawnym BZ WBK oraz ING w kwestii m.in. kredytów terminowych, które zostały udzielone na nabycie zorganizowanej części przedsiębiorstwa KROSNO S.A. od zarządcy masy upadłości przez Krosno Glass sp. z o.o. – spółkę BidCo utworzoną przez Coast2Coast.

Reklama

Zespół Clifford Chance z Warszawy był nadzorowany przez partnera Andrzeja Stosio i kierowany na bieżąco przez counsel Irenę Floras-Goode. Inni kluczowi członkowie zespołu to m.in. counsel Miłosz Gołąb, który specjalizuje się w kwestiach związanych z restrukturyzacją, oraz senior associate Katarzyna Jakubiak, która koncentrowała się na aspektach finansowania akwizycji. W skład zespołu weszli również associates: Anna Miernik, Mateusz Chmura, Paweł Długoborski i Piotr Węcławowicz z Departamentu Bankowości i Finansów oraz senior associate Paweł Pogorzelski, associate Justyna Błażejczyk i junior associate Monika Szczotkowska z Departamentu Postępowań Spornych.

Materiały prasowe/EŚ

Źródło:Media
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.