Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

White & Case doradzała JSW

17.10.2016, 11:58; Aktualizacja: 17.10.2016, 12:10
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria występowała w charakterze doradcy prawnego Jastrzębskiej Spółki Węglowej w związku ze sprzedażą wszystkich posiadanych przez nią akcji Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych Victoria na rzecz Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Towarzystwa Finansowego „Silesia”.

Reklama

W zespole White & Case pracowali: Marcin Studniarek (partner), Rafał Kamiński (partner lokalny), Jakub Gubański (counsel) oraz Małgorzata Mroczek, Anna Pawelec, Monika Dużyńska i Michał Jadwisiak (associates).

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.