Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Sieć rekomendacji prawniczych już funkcjonuje

17.10.2016, 12:12; Aktualizacja: 17.10.2016, 12:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Dentons, we współpracy z ponad 280 firmami, zainaugorowała działalność Nextlaw Global Referral Network, bezpłatnego systemu udzielania rekomendacji i przekazywania zleceń. Będzie funkcjonował w ponad 160 krajach.

Reklama

Nextlaw Global Referral Network debiutuje jako najszersza sieć rekomendacji prawniczych na świecie, zarówno jeśli chodzi o zasięg geograficzny jak i liczbę firm członkowskich.

W dniu uruchomienia sieć liczyła ponad 18,6 tys. prawników na całym świecie.

"Nextlaw Global Referral Network różni się od tradycyjnych, płatnych sieci referencyjnych w dwóch aspektach: firmy członkowskie nie wnoszą opłat za bycie częścią sieci, zaś członkowie nie mają wyłączności terytorialnej" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.