Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Sieć rekomendacji prawniczych już funkcjonuje

17.10.2016, 12:12; Aktualizacja: 17.10.2016, 12:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Dentons, we współpracy z ponad 280 firmami, zainaugorowała działalność Nextlaw Global Referral Network, bezpłatnego systemu udzielania rekomendacji i przekazywania zleceń. Będzie funkcjonował w ponad 160 krajach.

Reklama

Nextlaw Global Referral Network debiutuje jako najszersza sieć rekomendacji prawniczych na świecie, zarówno jeśli chodzi o zasięg geograficzny jak i liczbę firm członkowskich.

W dniu uruchomienia sieć liczyła ponad 18,6 tys. prawników na całym świecie.

"Nextlaw Global Referral Network różni się od tradycyjnych, płatnych sieci referencyjnych w dwóch aspektach: firmy członkowskie nie wnoszą opłat za bycie częścią sieci, zaś członkowie nie mają wyłączności terytorialnej" - czytamy w komunikacie kancelarii.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.