Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

CMS, Nabarro i Olswang łączą siły

17.10.2016, 15:16; Aktualizacja: 17.10.2016, 15:26
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelarie CMS, Nabarro i Olswang stworzą szóstą firmę na świecie pod względem liczby prawników oraz szóstą kancelarię pod względem wysokości przychodów w Wielkiej Brytanii. 

Reklama

Fuzja zostanie sfinalizowana 1 maja 2017 r.

Nowa firma będzie działała pod marką CMS, a brytyjska spółka przyjmie nazwę CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang LLP.

Zespół pracujący przy fuzji CMS, Nabarro i Olswang z ramienia CMS tworzą: Penelope Warne, senior partner w CMS, Stephen Millar, partner zarządzający kancelarią w Wielkiej Brytanii, Duncan Weston, partner odpowiedzialny za globalny rozwój kancelarii. Ten sam zespół stoi za sukcesem zakończonej niedawno fuzji z wiodącą na rynku szkockim kancelarią Dundas & Wilson.

Po stronie kancelarii Nabarro fuzją kieruje Andrew Inkester, partner zarządzający oraz Ciaran Carvalho, senior partner. Natomiast z ramienia kancelarii Olswang doradzali: Mark Devereux, senior partner oraz Paul Stevens, chief executive officer.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.