Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dwie kancelarie doradzały duńskiej spółce w uzyskaniu zwrotu VAT

17.10.2016, 16:18; Aktualizacja: 17.10.2016, 16:38
 • Wyślij
 • Drukuj

Kancelaria Łaszczuk i Wspólnicy oraz White & Case doradzały spółce B18-1 A/S, będącej częścią międzynarodowego producenta okien Grupy VKR, w trwającym niemal 5 lat postępowaniu o uzyskanie zwrotu podatku VAT.

Reklama

W postępowaniu przed organami skarbowymi spółkę reprezentowała adwokat i doradca podatkowy Aleksandra Faderewska-Waszkiewicz, partner w kancelarii Łaszczuk i Wspólnicy. Z kolei w postępowaniu przed sądami administracyjnymi spółkę reprezentował doradca podatkowy Grzegorz Jukiel, senior counsel w kancelarii White & Case.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.