Piątek, 2 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig wysoko w rankingu IFLR

20.10.2016, 08:29; Aktualizacja: 20.10.2016, 08:40
 • Wyślij
 • Drukuj

Zgodnie z najnowszym rankingiem IFLR1000 2017, opublikowanym przez International Financial Law Review, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć oraz w bankowości.

Reklama

W tych kategoriach IFLR1000 przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Tier 1, czyli najwyższą z możliwych. 

W doradztwie z zakresu finansowania projektów oraz w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, przyznano Greenberg Traurig kategorię Tier 2. Dodatkowo, kancelaria sklasyfikowana jest jako Tier 3 w odniesieniu do transakcji z zakresu doradztwa dla sektora energetycznego.

Przyznano też wyróżnienia indywidualne.

Partner zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak został uznany za wiodącego prawnika w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, bankowości, restrukturyzacji, finansowania projektów oraz energetyki i projektów infrastrukturalnych.

A senior partner Lejb Fogelman został uznany za wiodącego prawnika w odniesieniu do fuzji i przejęć oraz private equity.

Partner Andrzej Wysokiński, szef praktyki bankowości i finansów, również został wyróżniony jako wiodący prawnik w Polsce w zakresie bankowości, finansowania projektów, fuzji i przejęć, sporów oraz postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Partner Łukasz Pawlak został uznany za wschodzącą gwiazdę w zakresie bankowości, transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć.

Partner lokalny Aleksander Janiszewski został wyróżniony jako wiodący prawnik w odniesieniu do bankowości oraz transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych.

Partner lokalny Przemysław Kozdój został uznany za wschodzącą gwiazdę w zakresie bankowości oraz finansowania transakcji nieruchomościowych.

Partner Paweł Pietkiewicz, szef praktyki postępowań sądowych i arbitrażowych, został uznany za wiodącego prawnika w Polsce w zakresie sporów oraz energetyki i projektów infrastrukturalnych.

Z kolei partnerzy z praktyki rynków kapitałowych: Ireneusz Matusielański oraz Rafał Sieński zostali sklasyfikowani jako wiodący prawnicy w zakresie transakcji dłużnych na rynkach kapitałowych. Ireneusz Matusielański jest dodatkowo wyróżniony w zakresie fuzji i przejęć, a Rafał Sieński w zakresie bankowości.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.