Piątek, 2 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Wyróżnienia dla prawników kancelarii Schoenherr

21.10.2016, 13:02; Aktualizacja: 24.10.2016, 10:40
 • Wyślij
 • Drukuj

Warszawskie biuro Schoenherr zostało wyróżnione w klasyfikacji najlepszych kancelarii oraz czołowych prawników w najnowszej edycji rankingu IFLR 1000: Financial and Corporate 2017 dla Polski.

Reklama

W klasyfikacji indywidualnej IFLR 1000 docenił dwoje prawników z warszawskiego biura Schoenherr.

Katarzyna Terlecka, partner zarządzający, odpowiedzialna m.in. za praktykę fuzji i przejęć, została wyróżniona tytułem "leading lawyer".

Marcin Antczak, prawnik w praktyce prawa bankowego i finansowego oraz rynków kapitałowych, otrzymał wyróżnienie "rising star". Obydwoje znaleźli się na liście IFLR 1000 po raz pierwszy.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.