Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Kancelaria CMS wspierała fuzję na rynku kolejowym w Europie

04.11.2016, 15:49; Aktualizacja: 04.11.2016, 16:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Zespół CMS z udziałem polskich prawników świadczył usługi doradztwa na rzecz spółki Astra Rail w zakresie wszystkich aspektów prawnych połączenia z Greenbrier Europe obejmującego pięć jurysdykcji (Polskę, Rumunię, Słowację, Niemcy i Holandię).

Reklama

W skład polskiego zespołu CMS weszli: r.pr. Błażej Zagórski, counsel kierujący pracami polskich prawników, Julita Mazurkiewicz, Grzegorz Pączek z praktyki transakcyjnej, Katarzyna Koszel oraz Barbara Kostyra-Górnik z praktyki nieruchomościowej, Miłosz Tomasik z praktyki ochrony środowiska, a także Maciej Andrzejewski, reprezentujący zespół prawa pracy.

Międzynarodowy zespół CMS obejmujący prawników niemieckich, polskich i holenderskich był koordynowany przez niemieckich partnerów Klausa Jägera i Marcusa Wuntke.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.