Sobota, 3 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Greenberg Traurig doradzał funduszowi inwestycyjnemu Venture

07.11.2016, 11:43; Aktualizacja: 07.11.2016, 11:56
 • Wyślij
 • Drukuj

Warszawskie biuro Greenberg Traurig doradzało Venture Fundusz Inwestycyjny Zamknięty zarządzany przez TFI Trigon S.A. w związku z nabyciem mniejszościowego pakietu akcji w spółce Seed Labs Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, która uczestniczy w rozwoju platformy inteligentnego oświetlenia typu end-to-end wykorzystującej nowe protokoły transmisji.

Reklama

Międzynarodowy zespół GT prowadzony był przez partnera Rafała Sieńskiego z warszawskiego biura GT oraz partnera Davida Gitlina z biura w Filadelfii, wspomaganych przez warszawskiego prawnika Mateusza Zaleńskiego.

Struktura transakcji opracowana została z udziałem partnera z Londynu Stephena Horvatha. Aspekty transakcji dotyczące prawa spółek stanu Delaware przeanalizowane zostały przez partnera z biura w Delaware Kelly Terribile, wspomaganą przez prawnika Justina Manna.

Godric Shoesmith, starszy prawnik z Londynu, doradzał w kwestiach dotyczących amerykańskiego prawa papierów wartościowych.

Warszawski partner Michał Fereniec nadzorował proces analizy prawnej due diligence dotyczącej spółki Seed Labs z siedzibą w Krakowie.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.