Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons wzmacnia europejską praktykę prawa nieruchomości

08.11.2016, 10:54; Aktualizacja: 08.11.2016, 11:02
 • Wyślij
 • Drukuj

David F. Dixon dołączył do zespołu w Warszawie.

Reklama

David F. Dixon posiada ponad 25-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa regionalnym funduszom nieruchomości, inwestorom instytucjonalnym oraz instytucjom finansowym w obszarze transakcji na rynku nieruchomości, a także bankom inwestycyjnym oraz funduszom private equity w kontekście transakcji fuzji i przejęć w Europie.

Przez pięć lat, David Dixon był szefem zespołu Corporate Finance w warszawskim biurze Norton Rose. Wcześniej, przez okres 11 lat, był partnerem w warszawskim biurze kancelarii Chadbourne and Parke (poprzednio Altheimer & Gray). W ostatnim czasie zajmował stanowisko radcy prawnego (general counsel) na Europę, Bliski Wschód oraz Afrykę w Solera Holdings, wiodącym międzynarodowym dostawcy oprogramowania dla zarządzania ryzykiem i aktywami oraz usług na rzecz sektora motoryzacyjnego i nieruchomości.

W ubiegłym tygodniu do europejskiego zespołu prawa nieruchomości Dentons dołączyło sześciu wiodących partnerów prawa nieruchomości - pięciu z kancelarii Irwin Mitchell (Rob Thompson, Rupert Dowdell, Lewis Myers, Simon Tweedle and Jayne Schnider) oraz Jonathan Cantor, poprzednio w Nabarro.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.