Piątek, 2 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dentons w czołówce rankingu BTI

29.11.2016, 11:49; Aktualizacja: 29.11.2016, 14:07
 • Wyślij
 • Drukuj

Dzięki opiniom globalnych klientów Dentons zajęła drugie miejsce na świecie w kategorii jakości obsługi klienta w corocznym badaniu BTI Client Service A-Team.

Reklama

Według autorów opracowania, kancelaria Dentons przeskoczyła 9 miejsc w górę, znacząco wzmacniając swoją pozycję w kategoriach "zaangażowanie w pomoc", "przewidywanie potrzeb klientów", "zarządzanie nieoczekiwanymi zmianami" oraz "komunikacja inicjowana przez kancelarię".

Ankieterzy BTI Client Service A-Team przeprowadzili rozmowy z przedstawicielami ponad 330 największych nabywców globalnych usług prawniczych o przychodach co najmniej 1 miliard dolarów.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.