Poniedziałek, 5 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Adwokat Durczoka: Mój klient nie molestował i nie mobbingował. Potwierdził to wykrywacz kłamstw

17.03.2015, 09:46; Aktualizacja: 17.03.2015, 10:57
 • Wyślij
 • Drukuj

Nie cichną doniesienia na temat afery związanej z niedopuszczalnymi zachowaniami przełożonych względem podwładnych w TVN. Na skutek przeprowadzonego przez stację wewnętrznego śledztwa Kamil Durczok opuścił redakcję "Faktów". Jak zapowiadał skierował pozwy sądowe przeciwko tygodnikowi "Wprost". O linii obrony i dowodach potwierdzających niewinność swojego klienta opowiedział portalowi wp.pl mecenas Jacek Dubois - pełnomocnik dziennikarza.

Reklama

Jak poinformował prawnik: Badanie zostało zlecone na wniosek dziennikarza. Wykonał je biegły sądowy.

- Chcieliśmy w ten sposób udowodnić, że "Wprost" opublikował nieprawdę, pisząc o molestowaniu "znanej dziennikarki". Pytania do pana Durczoka były bardzo konkretne i nie pozostawiają wątpliwości, że w jego pamięci nie ma faktów, które zarzuca mu tygodnik - powiedział Jacek Dubois. 

Złożony przez Durczoka pozew opiewa na kwotę 2 mln złotych zadośćuczynienia. 

Źródło: Źródło zewnętrzne
Tagi:z kraju
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.