Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Jest już lista adwokatów i aplikantów adwokackich biorących udział w IX Dniu Bezpłatnych Porad Adwokackich

14.04.2015, 10:04; Aktualizacja: 14.04.2015, 10:08

Zestawienie nazwisk i adresów jest dostępne na stronie www.adwokatura.pl. IX Dzień Bezpłatnych Porad Adwokackich, któremu patronuje prezydent Bronisław Komorowski, odbędzie się w całym kraju w sobotę 18 kwietnia.

Reklama

Wyjątkami są izba bydgoska, gdzie akcja zostanie przeprowadzona 17 kwietnia i izba bielska, w której „Dzień” odbędzie się 25 kwietnia.


Pozostało jeszcze 41% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Śledź nas na:

Polecamy

 • Gry

  Nowelizacyjny hazard

  Nowelizacyjny hazard

  Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

 • Prawo karne

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  Mafię zaboli tylko odebranie majątku

  To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

 • Komornicy

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Asesorzy nie chcą być statywami

  Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

 • Wybory

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  KRRP to nie jest związek zawodowy

  Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.