Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zwycięzcy adwokackiego turnieju golfowego

01.06.2015, 10:53; Aktualizacja: 01.06.2015, 11:13
 • Wyślij
 • Drukuj

W dniach 23 i 24 maja 2015 r. w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Adwokatów i IX Mistrzostwa Polski Prawników w golfie.

Reklama

W imprezie wzięło udział ok. 45 golfistów, reprezentujących różne zawody prawnicze. Zawodnicy rozegrali dwie rundy w kategoriach strokeplay brutto i stableford netto.

Mistrzem Polski w klasyfikacji adwokatów został adw. Krzysztof Łazowski z izby łódzkiej. Drugie miejsce zajął adw. Mirosław Łopatto (izba adwokacka w Szczecinie), a na trzecim miejscu znalazł się adw. Rafał Celej.

Największy sukces odniosła adw. Aleksandra Jankowska z izby warszawskiej, która wywalczyła tytuł mistrzyni Polski adwokatów oraz mistrzyni Polski prawników. W klasyfikacji adwokatów drugie miejsce zajęła adw. Elżbieta Wolschendorf-Łazowska (izba adwokacka w Łodzi), a trzecie adw. Jadwiga Wolska również z izby łódzkiej.

Drugie i trzecie miejsce w rankingu prawników przypadły kolejno: prokurator Anecie Aloksa-Majewskiej (Szczecin) oraz adw. Elżbiecie Wolschendorf-Łazowskiej (izba adwokacka w Łodzi).

W klasyfikacji prawników bezkonkurencyjny był Aleksander Duch (Warszawa), drugie miejsce zajął Maciej Jesionek (Warszawa), a trzecie miejsce adw. Krzysztof Łazowski (izba adwokacka w Łodzi). 

Turniej został objęty honorowym patronatem dziekana izby adwokackiej w Warszawie.

ORA w Warszawie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.