Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zwycięzcy adwokackiego turnieju golfowego

01.06.2015, 10:53; Aktualizacja: 01.06.2015, 11:13
 • Wyślij
 • Drukuj

W dniach 23 i 24 maja 2015 r. w Sobieniach Królewskich Golf & Country Club odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski Adwokatów i IX Mistrzostwa Polski Prawników w golfie.

Reklama

W imprezie wzięło udział ok. 45 golfistów, reprezentujących różne zawody prawnicze. Zawodnicy rozegrali dwie rundy w kategoriach strokeplay brutto i stableford netto.

Mistrzem Polski w klasyfikacji adwokatów został adw. Krzysztof Łazowski z izby łódzkiej. Drugie miejsce zajął adw. Mirosław Łopatto (izba adwokacka w Szczecinie), a na trzecim miejscu znalazł się adw. Rafał Celej.

Największy sukces odniosła adw. Aleksandra Jankowska z izby warszawskiej, która wywalczyła tytuł mistrzyni Polski adwokatów oraz mistrzyni Polski prawników. W klasyfikacji adwokatów drugie miejsce zajęła adw. Elżbieta Wolschendorf-Łazowska (izba adwokacka w Łodzi), a trzecie adw. Jadwiga Wolska również z izby łódzkiej.

Drugie i trzecie miejsce w rankingu prawników przypadły kolejno: prokurator Anecie Aloksa-Majewskiej (Szczecin) oraz adw. Elżbiecie Wolschendorf-Łazowskiej (izba adwokacka w Łodzi).

W klasyfikacji prawników bezkonkurencyjny był Aleksander Duch (Warszawa), drugie miejsce zajął Maciej Jesionek (Warszawa), a trzecie miejsce adw. Krzysztof Łazowski (izba adwokacka w Łodzi). 

Turniej został objęty honorowym patronatem dziekana izby adwokackiej w Warszawie.

ORA w Warszawie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.