Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Turniej tenisowy im. adw. Jolanty Szymanek Deresz

10.06.2015, 12:32; Aktualizacja: 10.06.2015, 12:45
 • Wyślij
 • Drukuj

Po raz pierwszy zwycięzcą turnieju została radca prawny Joanna Neumann de Spallard z izby warszawskiej.

Reklama

Adwokaturę reprezentowały adw. Aleksandra Kołodziejska, adw. Monika Rajska oraz  adw. Katarzyna Wnuk Czerniej. 

W turnieju mikstowym udział wzięli: Karol Strasburger, Robert Janowski, Ryszard Szurkowski, Andrzej Supron, Alcja Resich Modlińska, Stan Borys, Piotr Cyrwus oraz adw. Paweł Rybiński - Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie. 

Organizatorem turnieju był znany aktor Dariusz Lewandowski - prywatnie zięć zmarłej adw. Jolanty Szymanek-Deresz oraz mąż adw. Katarzyny Deresz-Lewandowskiej. Partnerami wydarzenia były Naczelna Rada Adwokacka oraz ORA w Warszawie.

EŚ/ORA w Warszawie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.