Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Mec. Giertych kandydatem na senatora

03.07.2015, 13:13; Aktualizacja: 03.07.2015, 13:22

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby PiS nie wygrało wyborów. Jeśli się dostanę, nie będę pobierał żadnych pieniędzy - zapowiedział mecenas w programie "Kropka nad i".

Reklama

W rozmowie z Moniką Olejnik mec Giertych ogłosił, że chce wystartować jako kandydat niezależny z okręgu warszawskiego, a nie z list PO. - Nie czułbym się dobrze. Po drugie, pomimo przyjaciół, jakich tam mam, PO dobrze by się ze mną nie czuła - stwierdził, choć jednocześnie przyznał, że liczy na poparcie PO i PSL.


Pozostało jeszcze 43% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.