Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

InPost tłumaczy się z zerwania współpracy z Ruchem

19.08.2015, 12:54; Aktualizacja: 19.08.2015, 13:08

- Około 90 proc. zastrzeżeń UKE dotyczących naszej sieci w istocie dotyczyło sieci Ruch S.A. jako naszego podwykonawcy - twierdzi prezes zarządu InPost.

Reklama

Od 6 lipca prawnicy nie odbierają już przesyłek z sądów i prokuratur w kioskach należących do Ruchu. Jak tłumaczy w liście skierowanym do prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Andrzej Zwary prezes InPost Sebastian Anioł, podejmując decyzję o współpracy jego firma posiadała już przygotowaną i sprawdzoną sieć innych punktów. Posiadają one odpowiednią infrastrukturę informatyczną (terminale pocztowe i terminale EPO), a także są rozmieszczone zgodnie z umową zawartą z sądami i prokuratorami.


Pozostało jeszcze 0% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.