Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy dziekan ORA nie chce zmarnować choćby dnia

24.04.2016, 20:06; Aktualizacja: 25.04.2016, 07:06

Głęboko wierzę, że izba adwokacka w Warszawie będzie liderem zmian w polskiej palestrze - mówi mec. Grzegorz Majewski, nowy dziekan warszawskiej rady adwokackiej.

Reklama

W wyborach na dziekana otrzymał pan 676 głosów, dużo więcej niż wspólnie dostali dwaj pana konkurenci. Był pan zaskoczony, że zwyciężył pan tak ogromną przewagą?

Byłem oszołomiony. Wybory jednak pokazały, że adwokaci w Warszawie chcą nowoczesności bez wyrzekania się podstawowych zasad, bez podtrzymania których adwokatura nie będzie w stanie pełnić funkcji, do jakich została powołana.

Które punkty pana programu wyborczego najbardziej trafiły do głosujących na pana adwokatów?


Pozostało jeszcze 71% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.