Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Mec. Parafianowicz zamyka "Pokój"

18.10.2016, 14:53; Aktualizacja: 20.10.2016, 10:02
 • Wyślij
 • Drukuj

Koniec działalności portalu "Pokój Adwokacki" zapowiedziała jego pomysłodawczyni adw. Joanna Parafianowicz. „Nigdy nie przypuszczałam, że nie tyle "Pokój", co ja sama, mogę wzbudzać tyle negatywnych emocji” – napisała na facebooku.

Reklama

"Pokój Adwokacki" to popularna w prawniczych kręgach strona internetowa, w ramach której komentowane były problemy nurtujące to środowisko, ze szczególnym naciskiem na sprawy adwokatury. Ale nie tylko. Pojawiały się też opinie dotyczące zarówno kwestii prawnych jak i społecznych. Teraz portal ma zniknąć z internetu.

Powody takiej decyzji próbuje wyjaśniać jego założycielka adw. Joanna Parafianowicz. „Jako człowiek jestem zmęczona i prawdę mówiąc, smutna. Nigdy nie przypuszczałam, że nie tyle Pokój, co ja sama, mogę wzbudzać tyle negatywnych emocji. Obawiam się, że nie jestem przygotowana na skargi, które się na mnie pisze, na zapowiedzi pozwów o ochronę dóbr osobistych, na zarzuty prania wielkich pieniędzy, które ponoć przynosi mi Pokój Adwokacki. Nie jestem też przygotowana na sytuacje, w których moja mama płacze czytając komentarze na mój temat” – czytamy w jej wpisie.

W dalszej części tłumaczy, że cały proces wygaszania strony zajmie ok. dwóch tygodni.

Aktualizacja: Mec. Parafianowicz wycofała się z pomysłu zamknięcia strony. "Naprawdę nie zdawałam sobie sprawy z tego dla jak wielu z Was to medium jest ważne, jak jest istotne dla adwokatury (...). Dlatego "Pokój" wraca na swoje miejsce, choć tym razem w nieco większym gronie redaktorskim (aby uniknąć zmęczenia materiału)" - napisała na facebooku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.