Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy pod hasłem „Siła umiejętności”

Jakub Styczyński08.03.2016, 07:00; Aktualizacja: 09.03.2016, 15:57
 • Wyślij
 • Drukuj

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to okazja dla studentów i absolwentów prawa do spotkania z potencjalnymi pracodawcami i uzyskania aktualnych informacji na temat pracy, praktyk i staży w branży.

Reklama

Wydarzenie ma na celu ułatwienie rozpoczęcia kariery przez studentów i absolwentów prawa. To dla nich unikalna okazja do zapoznania się z prestiżowymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami oraz firmami ściśle związanymi z branżą prawną. To również możliwość zapoznania się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej w branży. W ostatnią edycję Targów było zaangażowanych ponad 80 różnego rodzaju podmiotów.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się pod hasłem "Siła umiejętności".

Ale to nie wszystko. Organizatorzy w pocie czoła pracują nad dostarczeniem szerokiego wachlarza atrakcji. Ostatnia edycja Targów wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi to 12 400 godzin roboczych przygotowań (w przeliczeniu na jedną osobę). Dzięki ich pracy odbędą się szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków, symulacja rozprawy sądowej oraz turniej negocjacyjny. Będzie można też skorzystać z konsultacji i porad związanych z karierą, które będą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory. Na stoiskach czekają też liczne konkursy z nagrodami, organizowane przez wystawców. Chętni będą mogli sprawdzić swój poziom umiejętności Legal English.

Wszelkie informacje dotyczące Wystawców, Patronów, Partnerów oraz atrakcji towarzyszących Targom można uzyskać poprzez stronę www.targiprawnicze.pl. Zainteresowani mogą również zapisać się na newsletter wydarzenia.

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy odbędą się w dniach 15-16 marca 2016 r w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Wydarzenie organizuje BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW.

DGP i Prawnik.pl sprawuje patronat nad wydarzeniem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło: gazetaprawna.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.