Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy pod hasłem „Siła umiejętności”

Jakub Styczyński08.03.2016, 07:00; Aktualizacja: 09.03.2016, 15:57
 • Wyślij
 • Drukuj

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy to okazja dla studentów i absolwentów prawa do spotkania z potencjalnymi pracodawcami i uzyskania aktualnych informacji na temat pracy, praktyk i staży w branży.

Reklama

Wydarzenie ma na celu ułatwienie rozpoczęcia kariery przez studentów i absolwentów prawa. To dla nich unikalna okazja do zapoznania się z prestiżowymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami oraz firmami ściśle związanymi z branżą prawną. To również możliwość zapoznania się z wymaganiami kwalifikacyjnymi oraz kompetencyjnymi, które są niezbędne do rozpoczęcia kariery zawodowej w branży. W ostatnią edycję Targów było zaangażowanych ponad 80 różnego rodzaju podmiotów.

Tegoroczna edycja Targów odbędzie się pod hasłem "Siła umiejętności".

Ale to nie wszystko. Organizatorzy w pocie czoła pracują nad dostarczeniem szerokiego wachlarza atrakcji. Ostatnia edycja Targów wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi to 12 400 godzin roboczych przygotowań (w przeliczeniu na jedną osobę). Dzięki ich pracy odbędą się szkolenia i warsztaty prowadzone przez doświadczonych praktyków, symulacja rozprawy sądowej oraz turniej negocjacyjny. Będzie można też skorzystać z konsultacji i porad związanych z karierą, które będą udzielane przez firmę BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory. Na stoiskach czekają też liczne konkursy z nagrodami, organizowane przez wystawców. Chętni będą mogli sprawdzić swój poziom umiejętności Legal English.

Wszelkie informacje dotyczące Wystawców, Patronów, Partnerów oraz atrakcji towarzyszących Targom można uzyskać poprzez stronę www.targiprawnicze.pl. Zainteresowani mogą również zapisać się na newsletter wydarzenia.

VI Prawnicze Targi Praktyk i Pracy odbędą się w dniach 15-16 marca 2016 r w holu głównym oraz sali wystawienniczej nr 0.97 Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Wydarzenie organizuje BCSystems Legal Recruitment & Business Advisory, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Samorząd Studentów WPiA UW.

DGP i Prawnik.pl sprawuje patronat nad wydarzeniem.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło: gazetaprawna.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.