Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Konkurs dla studentów z prawa nowych technologii

06.04.2016, 06:43; Aktualizacja: 06.04.2016, 06:59
 • Wyślij
 • Drukuj

Już po raz dziewiąty Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland organizuje konkurs „ITele©t”.

Reklama

Konkurs adresowany jest do studentów IV i V roku prawa, którzy interesują się nowymi, szybko rozwijającym się dziedzinami, takimi jak: prawo telekomunikacyjne, prawo własności intelektualnej czy prawo nowych technologii.

Zadaniem uczestników jest rozwiązanie jednego z kazusów konkursowych, przygotowanych przez prawników z kancelarii DLA Piper.

Termin nadsyłania prac upływa 20 kwietnia 2016 r., natomiast etap ustny oraz finał konkursu odbędą się 18 maja 2016 r. w Warszawie.

Nagrodą główną jest udział w „International Summer University. Intellectual Property and Biotechnology - Linking Law, Business, and Science" w Giessen (Niemcy), pobyt, przelot oraz kieszonkowe. Dodatkowo uczestnicy konkursu otrzymają upominki książkowe.

Więcej informacji na stronie internetowej itelect.elsa.org.pl oraz na Facebooku.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Wymiar sprawiedliwości

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Sędziowie narażeni na obelgi

    Porównanie sędzi do pracownicy agencji towarzyskiej jest obraźliwe, wulgarne i poniżające. Dodatkowo uderza też w autorytet wymiaru sprawiedliwości.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.