Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dobry patron w cenie

09.09.2016, 12:36; Aktualizacja: 09.09.2016, 13:16
 • Wyślij
 • Drukuj

Ruszył pierwszy plebiscyt na adwokackiego patrona roku, którego organizatorem jest Pokój Adwokacki.

Reklama

Tytułem tym zostanie uhonorowany adwokat, który swoją postawą wyróżnił się na tle innych członków palestry pełniących funkcję patrona aplikanta adwokackiego.

W kapitule plebiscytu zasiadają: adw. Andrzej Zwara, prezes NRA, adw. Rafał Dębowski, sekretarz NRA, Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości, Bartosz Pilitowski z Fundacji Court Watch Polska oraz adw. Joanna Parafianowicz, jako przedstawiciel organizatora.

Kandydatów można zgłaszać do 8 października 2016 r. przesyłając propozycję wraz z uzasadnieniem na adres nasz@pokojadwokacki.pl.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ.

PS/źródło: adwokatura.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.