Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Nowy rzecznik dyscyplinarny komorników

01.02.2016, 15:33; Aktualizacja: 02.02.2016, 12:12
 • Wyślij
 • Drukuj

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki powołał Jerzego Romana Bojanowskiego na stanowisko rzecznika dyscyplinarnego komorników sądowych.

Reklama

Jerzy Roman Bojanowski - komornik sadowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Pragi Północ w Warszawie.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2006-2014 był członkiem komisji rewizyjnej izby komorniczej w Warszawie.

Od 2010 r. członek komisji dyscyplinarnej przy Krajowej Radzie Komorniczej, a od roku 2014 członek rady izby komorniczej w Warszawie.

PS/źródło: MS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.