Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Ruszył konkurs Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2015

29.04.2015, 07:32; Aktualizacja: 29.04.2015, 07:37
 • Wyślij
 • Drukuj

Już po raz czwarty Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer nagrodzą wschodzące gwiazdy prawniczego świata.

Reklama

Kogo szukamy? Prawników, którzy są kreatywni, innowacyjni i potrafią wyczuwać nowe trendy rynkowe. Takich, którzy stale pogłębiają wiedzę (publikując czy też pracując naukowo), mają pozazawodowe pasje i osiągnięcia, a dodatkowo znajdują jeszcze czas na to, by nieść pomoc ludziom najbardziej potrzebującym. No i są młodzi, bo konkurs jest skierowany do prawników, którzy 35. urodziny mają dopiero przed sobą.

Co istotne chcemy uhonorować nie tylko osoby pracujące w tradycyjnych kancelariach, ale także prawników in-house, którzy tym pierwszym wcale nie ustępują w tempie wyznaczania nowych standardów świadczenia usług, a w wielu przypadkach wręcz ich wyprzedzają.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy, a także wyniki poprzednich edycji konkursu są dostępne TUTAJ. Jak co roku kandydatów będzie oceniać kapituła pod przewodnictwem Jadwigi Sztabińskiej, redaktor naczelnej DGP. W gremium zasiądą ponadto: Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer Polska, Waldemar Koper, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw, Marcin Radwan-Röhrenschef, członek zarządu Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych, Agnieszka Tałasiewicz, partner w Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy sp.k, Ewelina Skocz, HR & Project Manager w BCSystems oraz przedstawiciele władz samorządów zawodowych adwokatów i radców prawnych.

Nazwisko tegorocznego zwycięzcy wszyscy zainteresowani poznają w październiku. Nowością jest, że na miesiąc przed ogłoszeniem wyników rankingu opublikujemy listę 30 wyłonionych przez kapitułę laureatów w porządku alfabetycznym.

ESZA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.