Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prezydent na prawniczym kongresie

28.08.2015, 16:01; Aktualizacja: 28.08.2015, 16:09
Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w Forum dla Wolności i Rozwoju Law4Growth, największej inicjatywie biznesowo-prawnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Reklama

Na kongresie, który odbędzie się w dniach 28-30 października w Katowicach, wystąpi wielu czołowych prawników i ekonomistów z naszej części kontynentu, m.in. Tibor Navracsics - komisarz europejski ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu, Henri Malosse - przewodniczący Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, Ryszard Florek - prezes spółki FAKRO, Mateusz Morawiecki - prezes zarządu Banku Zachodniego WBK, Wojciech Dziomdziora - radca prawny w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka oraz prezesi polskich samorządów prawniczych.


Pozostało jeszcze 32% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.