Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Rusza prezydenckie biuro pomocy prawnej

14.09.2015, 13:40; Aktualizacja: 14.09.2015, 14:20
 • Wyślij
 • Drukuj

Pod koniec września w Kancelarii Prezydenta zostanie otwarty punkt biura interwencyjnej pomocy prawnej, w którym będą przyjmowani interesanci.

Reklama

Zapisy na spotkania odbywać się będą telefonicznie.

Rejestracja osób zainteresowanych osobistym kontaktem z pracownikami biura rozpocznie się we wtorek 15 września. Tego dnia uruchomiony zostanie numer telefonu 22 695 11 11, czynny w godzinach 9.00-15.00, pod który można dzwonić i umawiać się na spotkanie. 

Osoby przyjeżdżające na rozmowę proszone są o zabranie:

• dokumentu tożsamości,

• kopii zgromadzonej dokumentacji, która jest istotna dla sprawy (pisma z urzędów, decyzje).

PS/źródło: KPRP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.