Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zawody sportowe dla prawników

25.09.2015, 10:36; Aktualizacja: 25.09.2015, 11:26
 • Wyślij
 • Drukuj

Za trzy tygodnie przedstawiciele wszystkich profesji prawniczych będą mogli spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Do wyboru mają zawody squashowe, biegowe i nordic walking.

Reklama

W squasha prawnicy zagrają 17 października. Nie będzie to jednak tylko turniej towarzyski, a II mistrzostwa Ślaska prawników. Impreza odbędzie się w Katowicach, w centrum sportowym Bażantowo. Turniej rusza o godz. 12.00. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Zawody biegowe i nordic walking - plakat

Zawody biegowe i nordic walking - plakat

źródło: Materiały Prasowe

Dzień później tj. 18 października w Paprocanach odbędą się zawody biegowe i nordic walking. Uczestnicy startować będą o godz.10.00 przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Dla najlepszych puchary, medale i dyplomy. Bieżące informacje dostępne są na stronie OIRP w Katowicach.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Tagi:sport
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.