Poniedziałek, 24 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zawody sportowe dla prawników

25.09.2015, 10:36; Aktualizacja: 25.09.2015, 11:26
 • Wyślij
 • Drukuj

Za trzy tygodnie przedstawiciele wszystkich profesji prawniczych będą mogli spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Do wyboru mają zawody squashowe, biegowe i nordic walking.

Reklama

W squasha prawnicy zagrają 17 października. Nie będzie to jednak tylko turniej towarzyski, a II mistrzostwa Ślaska prawników. Impreza odbędzie się w Katowicach, w centrum sportowym Bażantowo. Turniej rusza o godz. 12.00. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

Zawody biegowe i nordic walking - plakat

Zawody biegowe i nordic walking - plakat

źródło: Materiały Prasowe

Dzień później tj. 18 października w Paprocanach odbędą się zawody biegowe i nordic walking. Uczestnicy startować będą o godz.10.00 przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany. Dla najlepszych puchary, medale i dyplomy. Bieżące informacje dostępne są na stronie OIRP w Katowicach.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Tagi:sport
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.