Niedziela, 23 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Paweł Piotrowski

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

33 lata, radca prawny, Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i wspólnicy sp. k.

Reklama

Z Clifford Chance jest związany od 2009 r. Jest starszym prawnikiem w Departamencie Bankowości i Finansów (Grupa Projektów Infrastrukturalnych). Wcześniej pracował m.in. w Norton Rose, w tym również w singapurskim biurze tej kancelarii. Ma ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie m.in. finansowania projektów infrastrukturalnych (także w formule project finance), partnerstwa publiczno-prywatnego, zamówień publicznych oraz prawa kontraktów budowlanych. Doradzał podmiotom publicznym i prywatnym w związku z projektami realizowanymi w różnych sektorach, m.in. transportu, infrastruktury sportowej, zarządzania odpadami czy ochrony zdrowia. Wiele projektów, przy których pracował, miało charakter pilotażowy.


Pozostało jeszcze 49% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.