Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Piotr Brzeziński

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

34 lata, radca prawny, Gide Tokarczuk Grześkowiak sp. k.

Reklama

Jest radcą prawnym w warszawskim biurze kancelarii Gide (z kancelarią jest związany od 2010 r.). Jego zainteresowania koncentrują się głównie na prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie unijnym, a także na zagadnieniach związanych z projektami infrastrukturalnymi i energetycznymi. Na co dzień świadczy usługi na rzecz największych podmiotów działających na rynku polskim. Uczestniczył w pracach nad wieloma projektami, których skala i stopnień skomplikowania były wyjątkowe jak na rodzime realia. Regularnie reprezentuje swoich klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi oraz innymi instytucjami (KIO, KIG).


Pozostało jeszcze 58% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.