Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Małgorzata Mędrala-Natkaniec

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

33 lata, radca prawny, A. Sobczyk i Współpracownicy Kancelaria Radcy Prawnego, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Reklama

W Kancelarii A. Sobczyk i Współpracownicy pracuje od 2010 r., specjalizuje się w problematyce prawa pracy. W ramach swojej praktyki zajmuje się także opiniowaniem zagadnień z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, w tym umów w obrocie gospodarczym oraz obsługą postępowań w sprawach sądowych. „W ramach prowadzonych przez panią mecenas procesów sądowych istotne są zasadniczość i zdecydowanie w kontaktach z klientami; dbanie o nienarażanie klienta na dodatkowe koszty, dzięki stałym informacjom o możliwych ryzykach prawnych związanych z prowadzeniem spraw; dostrzeganie nie tylko aspektów stricte prawnych, lecz również ekonomicznych i wizerunkowych” – podkreślił jeden z klientów w swojej rekomendacji.


Pozostało jeszcze 40% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.