Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Małgorzata Mędrala-Natkaniec

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

33 lata, radca prawny, A. Sobczyk i Współpracownicy Kancelaria Radcy Prawnego, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Reklama

W Kancelarii A. Sobczyk i Współpracownicy pracuje od 2010 r., specjalizuje się w problematyce prawa pracy. W ramach swojej praktyki zajmuje się także opiniowaniem zagadnień z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, w tym umów w obrocie gospodarczym oraz obsługą postępowań w sprawach sądowych. „W ramach prowadzonych przez panią mecenas procesów sądowych istotne są zasadniczość i zdecydowanie w kontaktach z klientami; dbanie o nienarażanie klienta na dodatkowe koszty, dzięki stałym informacjom o możliwych ryzykach prawnych związanych z prowadzeniem spraw; dostrzeganie nie tylko aspektów stricte prawnych, lecz również ekonomicznych i wizerunkowych” – podkreślił jeden z klientów w swojej rekomendacji.


Pozostało jeszcze 40% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.