Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Mateusz Baran

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

29 lat, radca prawny, Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp. k.

Reklama

W 2010 r. dołączył do zespołu Crido Taxand (wówczas Accreo Taxand sp. z o.o.), dwa lata temu rozpoczął współpracę z kancelarią Crido Legal, która w tamtym czasie została organizacyjnie wyodrębniona w ramach Crido. W kręgu jego zainteresowania pozostaje przede wszystkim prawo spółek, w tym złożone procesy reorganizacyjne (połączenia, przekształcenia, podziały, likwidacje), oraz transakcje M&A. Reprezentuje też klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Jego doświadczenie liczone jest nie liczbą przepracowanych lat, ale liczbą realizowanych ambitnych i wymagających projektów, z którymi wielu tak młodych prawników nie potrafiłoby sobie poradzić.


Pozostało jeszcze 47% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.