Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Mateusz Baran

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:27

29 lat, radca prawny, Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp. k.

Reklama

W 2010 r. dołączył do zespołu Crido Taxand (wówczas Accreo Taxand sp. z o.o.), dwa lata temu rozpoczął współpracę z kancelarią Crido Legal, która w tamtym czasie została organizacyjnie wyodrębniona w ramach Crido. W kręgu jego zainteresowania pozostaje przede wszystkim prawo spółek, w tym złożone procesy reorganizacyjne (połączenia, przekształcenia, podziały, likwidacje), oraz transakcje M&A. Reprezentuje też klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Jego doświadczenie liczone jest nie liczbą przepracowanych lat, ale liczbą realizowanych ambitnych i wymagających projektów, z którymi wielu tak młodych prawników nie potrafiłoby sobie poradzić.


Pozostało jeszcze 47% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.