Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Paweł Tatarczak

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:28

30 lat, adwokat, Greenberg Traurig Grzesiak sp. k.

Reklama

Z Greenberg Traurig jest związany od ponad trzech lat, obecnie jako associate (wcześniej pracował m.in. w Dewey & LeBoeuf). Zajmuje się rozwiązywaniem sporów dotyczących transakcji fuzji i przejęć, projektów joint venture czy transakcji na rynkach kapitałowych. Występuje jako pełnomocnik w międzynarodowych i krajowych postępowaniach arbitrażowych oraz przed sądami cywilnymi i administracyjnymi. Doradzał przy postępowaniach toczących się w Warszawie, Londynie, Wiedniu czy Waszyngtonie, które wymagały znajomości prawa polskiego oraz realiów technicznych i biznesowych, jak również stosowania prawa amerykańskiego, angielskiego, austriackiego, belgijskiego, cypryjskiego, holenderskiego czy litewskiego. Dwa postępowania znalazły się w światowym rankingu największych postępowań arbitrażowych Arbitration Scorecard pisma „The American Lawyer”.


Pozostało jeszcze 48% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.