Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Aleksandra Rutkowska

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:28

34 lata, radca prawny, dział doradztwa podatkowego EY (Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.)

Reklama

Jest członkiem Zespołu Postępowań Podatkowych i Sądowych w Dziale Doradztwa Podatkowego EY. Legitymuje się doświadczeniem zarówno w zakresie postępowań podatkowych, kontroli podatkowych oraz postępowań sądowoadministracyjnych, jak też postępowań w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego i cywilnych odszkodowawczych. Z powodzeniem reprezentuje klientów w sporach przed organami podatkowymi i sądami, a także Trybunałem Konstytucyjnym i Trybunałem Sprawiedliwości UE. Doradza także klientom w ramach projektów doradztwa regulacyjnego (w szczególności w zakresie VAT i akcyzy) podczas wprowadzania zmian w polskim systemie podatkowym. W znalezieniu konsensusu między interesami budżetu państwa i klientów pomaga jej to, że w przeszłości pracowała w administracji publicznej (w departamencie prawa UE Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej).


Pozostało jeszcze 37% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.