Sobota, 10 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Marcin Lewoszewski

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:28

32 lata, radca prawny, CMS Cameron McKenna Greszta i Sawicki sp. k.

Reklama

Starszy prawnik w Zespole Prawa Własności Intelektualnej i Nowych Technologii w CMS. Jest uznanym ekspertem w zakresie prawa nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony danych osobowych i świadczenia usług drogą elektroniczną. Samodzielnie reprezentuje klientów w postępowaniach przed Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (przed rozpoczęciem kariery w kancelarii pracował w Biurze GIODO). „Co dodatkowo wyróżnia go wśród młodych prawników – działa nieszablonowo i promuje CMS na wielu obszarach prawniczej ekspertyzy, pozytywnie wpływając na postrzeganie kancelarii nie tylko na rynku krajowym, ale także międzynarodowym” – czytamy w opinii Małgorzaty Surdek, partnera CMS.


Pozostało jeszcze 56% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.