Piątek, 21 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Joanna Presz-Król

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:28

34 lata, radca prawny, Kancelaria Prawna Pieróg & Partnerzy

Reklama

Od 10 lat specjalizuje się w zamówieniach publicznych i konsekwentnie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pierwsze kroki stawiała w Departamencie Kontroli Urzędu Zamówień Publicznych, następnie blisko trzy lata pracowała w jednej z większych ogólnopolskich kancelarii prawnych. Od 2009 r. związana jest z Kancelarią Prawną Pieróg & Partnerzy, gdzie obecnie zajmuje stanowisko partnera zarządzającego. Uchodzi za znakomitego menedżera. Pod jej rządami zespół znacznie się zwiększył i z powodzeniem konkuruje z teoretycznie silniejszymi graczami na rynku, a sama kancelaria została wyróżniona w tegorocznej edycji Chambers Europe 2015 jako jeden z najlepszych zespołów specjalistów w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. Była też współautorką koncepcji rebrandingu kancelarii, która teraz może się pochwalić nowoczesnym wizerunkiem.


Pozostało jeszcze 41% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.