Niedziela, 11 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Joanna Presz-Król

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:28

34 lata, radca prawny, Kancelaria Prawna Pieróg & Partnerzy

Reklama

Od 10 lat specjalizuje się w zamówieniach publicznych i konsekwentnie poszerza swoją wiedzę w tym zakresie. Pierwsze kroki stawiała w Departamencie Kontroli Urzędu Zamówień Publicznych, następnie blisko trzy lata pracowała w jednej z większych ogólnopolskich kancelarii prawnych. Od 2009 r. związana jest z Kancelarią Prawną Pieróg & Partnerzy, gdzie obecnie zajmuje stanowisko partnera zarządzającego. Uchodzi za znakomitego menedżera. Pod jej rządami zespół znacznie się zwiększył i z powodzeniem konkuruje z teoretycznie silniejszymi graczami na rynku, a sama kancelaria została wyróżniona w tegorocznej edycji Chambers Europe 2015 jako jeden z najlepszych zespołów specjalistów w dziedzinie zamówień publicznych w Polsce. Była też współautorką koncepcji rebrandingu kancelarii, która teraz może się pochwalić nowoczesnym wizerunkiem.


Pozostało jeszcze 41% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.