Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Jacek Dybiński

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:29

34 lata, adwokat, LL.M., kancelaria Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci sp. k. (SMM Legal), WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego

Reklama

Jest współzałożycielem i wspólnikiem SMM Legal. Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych w Polsce i w Stanach Zjednoczonych oraz jako prawnik w procesie restrukturyzacji jednej z największych polskich spółek akcyjnych. Koncentruje się na obsłudze spółek kapitałowych, w tym publicznych, na każdym etapie i w każdym aspekcie ich funkcjonowania. Doradza również krajowym i międzynarodowym podmiotom w transakcjach M&A, private equity, na rynku kapitałowym oraz przy emisjach papierów wartościowych nieraz o wartości kilkuset milionów złotych. Reprezentuje klientów w skomplikowanych postępowaniach sądowych.


Pozostało jeszcze 51% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.