Czwartek, 8 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Radzym Wójcik

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:29

28 lat, adwokat, Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.

Reklama

Jest prawnikiem w zespole transakcyjnym Baker & McKenzie, wspiera także zespół procesowy kancelarii. Wcześniej był związany m.in. z Salansem i Deloitte Legal. Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji z zakresu private equity oraz fuzji i przejęć. „Możliwy jest z nim kontakt o każdej porze (co sprawdza się znakomicie przy obsłudze biznesu prowadzonego w różnych strefach czasowych). Na uwagę zwracają również jego umiejętności negocjacyjne oraz duży talent do współpracy i wypracowywania rozwiązań w międzynarodowym środowisku, np. z prawnikami i przedstawicielami biznesu z krajów Azji i Bliskiego Wschodu) – czytamy w rekomendacji jednego z klientów. Jest współzałożycielem i autorem uznanego w środowisku prawniczym bloga Korporacyjnie.pl.


Pozostało jeszcze 37% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.