Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Radzym Wójcik

30.10.2015, 00:01; Aktualizacja: 30.10.2015, 00:29

28 lat, adwokat, Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.

Reklama

Jest prawnikiem w zespole transakcyjnym Baker & McKenzie, wspiera także zespół procesowy kancelarii. Wcześniej był związany m.in. z Salansem i Deloitte Legal. Specjalizuje się w prawie cywilnym i handlowym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji z zakresu private equity oraz fuzji i przejęć. „Możliwy jest z nim kontakt o każdej porze (co sprawdza się znakomicie przy obsłudze biznesu prowadzonego w różnych strefach czasowych). Na uwagę zwracają również jego umiejętności negocjacyjne oraz duży talent do współpracy i wypracowywania rozwiązań w międzynarodowym środowisku, np. z prawnikami i przedstawicielami biznesu z krajów Azji i Bliskiego Wschodu) – czytamy w rekomendacji jednego z klientów. Jest współzałożycielem i autorem uznanego w środowisku prawniczym bloga Korporacyjnie.pl.


Pozostało jeszcze 37% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.