Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Sekretarz Trybunału Sprawiedliwości UE zostaje na kolejną kadencję

02.12.2015, 15:51; Aktualizacja: 02.12.2015, 17:12

Alfredo Calot Escobar, sekretarz TSUE, który pełni swoją funkcję od 7 października 2010 r., został mianowany przez Trybunał Sprawiedliwości na kolejną, sześcioletnią kadencję. 

Reklama

Alfredo Calot Escobar, ukończył studia na wydziale prawa uniwersytetu w Walencji. W 1986 r. został prawnikiem lingwistą w Trybunale Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich, w 1990 r. prawnikiem weryfikatorem, po czym w 1993 r. został powołany na stanowisko administratora w służbie do spraw kontaktów z mediami i informacji Trybunału.


Pozostało jeszcze 54% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.