Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Narciarski puchar przedstawicieli wolnych zawodów

27.01.2016, 15:21; Aktualizacja: 27.01.2016, 15:38
 • Wyślij
 • Drukuj
SKIM&L CUP

źródło: Materiały PrasoweSKIM&L CUP

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach zapraszają lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w SKIM&L CUP. 

Reklama

Impreza odbędzie się w dniach od 29 stycznia do 31 stycznia 2016 r. w Szczyrku.

W ramach zawodów przewiduje się konkurencje: slalom, slalom gigant, snowboard i ski tour, slalom równoległy (drużynowy-2+1).

Zawody będą odbywać się w kategoriach wiekowych: 1956 i starsi, 1966-1957, 1976-1967, 1983-1977, 1984 i młodsi oraz odrębnie dzieci i goście.

Wszyscy przedstawiciele wolnych zawodów zainteresowani udziałem w SKIM&L CUP 2016 proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do 15 grudnia 2015 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: http://www.meta-hotel.pl .

Prawnik.pl objął patronat nad wydarzeniem.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.