Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Narciarski puchar przedstawicieli wolnych zawodów

27.01.2016, 15:21; Aktualizacja: 27.01.2016, 15:38
 • Wyślij
 • Drukuj
SKIM&L CUP

źródło: Materiały PrasoweSKIM&L CUP

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach zapraszają lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w SKIM&L CUP. 

Reklama

Impreza odbędzie się w dniach od 29 stycznia do 31 stycznia 2016 r. w Szczyrku.

W ramach zawodów przewiduje się konkurencje: slalom, slalom gigant, snowboard i ski tour, slalom równoległy (drużynowy-2+1).

Zawody będą odbywać się w kategoriach wiekowych: 1956 i starsi, 1966-1957, 1976-1967, 1983-1977, 1984 i młodsi oraz odrębnie dzieci i goście.

Wszyscy przedstawiciele wolnych zawodów zainteresowani udziałem w SKIM&L CUP 2016 proszeni są o przesyłanie zgłoszeń do 15 grudnia 2015 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: http://www.meta-hotel.pl .

Prawnik.pl objął patronat nad wydarzeniem.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.