Czwartek, 27 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Prawnik nowym rzecznikiem MS

28.01.2016, 12:27; Aktualizacja: 28.01.2016, 12:58
 • Wyślij
 • Drukuj

Minister Zbigniew Ziobro powierzył Sebastianowi Kalecie pełnienie funkcji rzecznika prasowego resortu sprawiedliwości. 

Reklama

Nowy rzecznik dotychczas był członkiem gabinetu politycznego ministra.

Sebastian Kaleta ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie jest uczestnikiem aplikacji radcowskiej w OIRP w Warszawie.

Jak pisze na swojej stronie internetowej, podczas studiów aktywnie pracował w samorządzie studentów UW.

"W 2012 roku rozpocząłem realizację najbardziej pasjonującego dotychczas w moim życiu projektu. Mianowicie wtedy założyliśmy z gronem bliskich znajomych, również zaangażowanych w życie studenckie na UW, organizację Młodzi dla Polski. Przez kilka lat udało nam się zbudować jedno z najciekawszych środowisk patriotycznych w Polsce, którego największym atutem jest pasja, zaangażowanie i szereg oryginalnych i ważnych projektów" – pisze prawnik.

Chwali się także, że jest pracownikiem „jednej z najbardziej renomowanych polskich kancelarii”, ale nie podaje jej nazwy.

PS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.