Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dostęp do treści serwisu www.prawnik.pl

22.02.2016, 04:39; Aktualizacja: 24.02.2016, 10:00
 • Wyślij
 • Drukuj

Od środy 24 lutego użytkownicy serwisu www.prawnik.pl mają dostęp do zamkniętych treści nie – jak dotąd – po rejestracji, ale po uiszczeniu opłaty za subskrypcję. Część artykułów pozostanie jednak nadal otwarta i ogólnodostępna.

Reklama

Na start opłata promocyjna za miesięczny dostęp wyniesie 9,90 zł, a standardowo 29,90 zł brutto.

Serwis prawnik.pl jako jeden z serwisów „Dziennika Gazety Prawnej” jest dedykowany grupie zawodowej prawników, zawierając wysoko specjalistyczne, merytoryczne treści. Część z nich to teksty publikowane w gazecie, bardzo wiele jednak to unikalne materiały tworzone wyłącznie na potrzeby internetu i dostępne jedynie za jego pośrednictwem. Ich autorami są dziennikarze redakcji, a także specjalnie zapraszani do współpracy zewnętrzni eksperci i specjaliści.

Stąd decyzja wydawcy o zmianie dostępu do treści serwisu dopiero po uiszczeniu opłaty za miesięczną subskrypcję, która jest przejawem szczególnej dbałości wydawnictwa o najwyższej próby merytoryczną wartość oferowanego contentu i wynikiem długofalowej strategii jego monetyzacji w przestrzeni cyfrowej.

Dla dotychczasowych użytkowników serwisu www.prawnik.pl przygotowana została specjalna promocja. Po wpisaniu kodu rabatowego, który zostanie im dostarczony, będą mogli otrzymać 40% zniżki na subskrypcję.

Więcej informacji TUTAJ.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.