Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dostęp do treści serwisu www.prawnik.pl

22.02.2016, 04:39; Aktualizacja: 24.02.2016, 10:00
 • Wyślij
 • Drukuj

Od środy 24 lutego użytkownicy serwisu www.prawnik.pl mają dostęp do zamkniętych treści nie – jak dotąd – po rejestracji, ale po uiszczeniu opłaty za subskrypcję. Część artykułów pozostanie jednak nadal otwarta i ogólnodostępna.

Reklama

Na start opłata promocyjna za miesięczny dostęp wyniesie 9,90 zł, a standardowo 29,90 zł brutto.

Serwis prawnik.pl jako jeden z serwisów „Dziennika Gazety Prawnej” jest dedykowany grupie zawodowej prawników, zawierając wysoko specjalistyczne, merytoryczne treści. Część z nich to teksty publikowane w gazecie, bardzo wiele jednak to unikalne materiały tworzone wyłącznie na potrzeby internetu i dostępne jedynie za jego pośrednictwem. Ich autorami są dziennikarze redakcji, a także specjalnie zapraszani do współpracy zewnętrzni eksperci i specjaliści.

Stąd decyzja wydawcy o zmianie dostępu do treści serwisu dopiero po uiszczeniu opłaty za miesięczną subskrypcję, która jest przejawem szczególnej dbałości wydawnictwa o najwyższej próby merytoryczną wartość oferowanego contentu i wynikiem długofalowej strategii jego monetyzacji w przestrzeni cyfrowej.

Dla dotychczasowych użytkowników serwisu www.prawnik.pl przygotowana została specjalna promocja. Po wpisaniu kodu rabatowego, który zostanie im dostarczony, będą mogli otrzymać 40% zniżki na subskrypcję.

Więcej informacji TUTAJ.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Wywiad

    Konstytucja to nie sklep

    Konstytucja to nie sklep

    Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • NRA

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Ja jestem człowiekiem lojalnym

    Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

   • Notariusze

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Bez kary za uchybienie terminowi

    Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.