Wtorek, 25 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Zbliża się ostateczny termin zgłaszania kandydatów do konkursu Rising Stars Prawnicy - liderzy jutra 2016

01.06.2016, 07:01; Aktualizacja: 04.08.2016, 12:27
 • Wyślij
 • Drukuj

Już po raz piąty Dziennik Gazeta Prawna i Wolters Kluwer nagrodzą wschodzące gwiazdy prawniczego świata. Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia.

Reklama

Kogo szukamy? Prawników, którzy są kreatywni, innowacyjni i potrafią wyczuwać nowe trendy rynkowe. Takich, którzy stale pogłębiają wiedzę (publikując czy też pracując naukowo), mają pozazawodowe pasje i osiągnięcia, a dodatkowo znajdują jeszcze czas na to, by nieść pomoc ludziom najbardziej potrzebującym. No i są młodzi, bo konkurs jest skierowany do prawników, którzy 35. urodziny mają dopiero przed sobą.

Co istotne chcemy uhonorować nie tylko osoby pracujące w tradycyjnych kancelariach, ale także prawników in-house czy związanych z organizacjami, którzy tym pierwszym wcale nie ustępują w tempie wyznaczania nowych standardów świadczenia usług, a w wielu przypadkach wręcz ich wyprzedzają.

Informacje organizacyjne o konkursie są dostępne TUTAJ. Jak co roku kandydatów będzie oceniać kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego DGP, którym od 1 czerwca jest Krzysztof Jedlak. W gremium ponadto ponownie zasiedli: Włodzimierz Albin, prezes Wolters Kluwer Polska, Waldemar Koper, prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw, Marcin Radwan-Röhrenschef, członka zarządu Polskiego Związku Pracodawców Prawniczych, Agnieszka Tałasiewicz, partner w Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy sp.k, Ewelina Skocz, HR & Project Managera w BCSystems, Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Dariusz Sałajewski, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych.

Nazwisko tegorocznego zwycięzcy wszyscy zainteresowani poznają w listopadzie. Na miesiąc przed ogłoszeniem wyników rankingu opublikujemy listę 30 wyłonionych przez kapitułę laureatów w porządku alfabetycznym.

Wyniki 4. edycji konkursu można przeczytać TUTAJ.

ESZA

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.