Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym

ESZA05.10.2016, 09:50; Aktualizacja: 05.10.2016, 09:53
 • Wyślij
 • Drukuj

To hasło ogólnopolskiej konferencji naukowej, która odbędzie się 6 października w Warszawie. Jej patronem medialnym jest Dziennik Gazeta Prawna.

Reklama

Wydarzenie jest kontynuacją dwóch dotychczas zorganizowanych przez Katedrę Prawa Gospodarczego i Handlowego UMCS konferencji, ukazujących złożoną problematykę relacji Skarbu Państwa z innymi podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą. Współorganizatorem trzeciej odsłony cyklu jest Katedra Prawa Gospodarczego Prywatnego UKSW.

Tym razem uczestnicy wydarzenia spróbują przyjrzeć się Skarbowi Państwa przez pryzmat jego roli jako inwestora, podmiotu, który emituje papiery wartościowe. Dyskusję poprowadzą prof. Andrzej Kidyba i prof. Marek Michalski. Dobór miejsca jest nieprzypadkowy, bowiem konferencja odbędzie się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.
Relację z wydarzenia opublikujemy w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Źródło:Informacja prasowa
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Finaliści konkursu

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Wschodzące gwiazdy prawa

    Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.