Niedziela, 4 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Elżbieta Liberda

15.11.2016, 00:10
 • Wyślij
 • Drukuj

34 lata, radca prawny, kancelaria radcy prawnego Lex Perfecta Elżbieta Liberda

Reklama

Prawnik z duszą sportowca. Przez 10 lat działalności stworzyła prężnie działającą firmę, zapewniającą klientom kompleksową obsługę, także na arenie międzynarodowej. Ona sama specjalizuje się w rynku nieruchomości (jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami) i prawie sportowym. Nie ma tu mowy o przypadku, gdyż mec. Liberda uprawia czynnie jeździectwo, odnosząc sukcesy na prestiżowych zawodach – w tym roku zajęła czwarte miejsce w Pucharze Polski. Jest posiadaczką trzech koni, z którymi występuje w rywalizacji sportowej. Efektem połączenia jej dwóch życiowych pasji jest funkcjonujący w kancelarii departament prawo & konie. Pani mecenas prowadzi też m.in. bloga poświęconego prawu i koniom, facebookowy fanpage prawniczy dla jeźdźców i hodowców koni, a także kanał edukacyjny na YouTube.

Elżbieta Liberda

Elżbieta Liberda

źródło: Materiały Prasowe

Jej współpracownicy i klienci podkreślają, że ma otwarty umysł i nieszablonowe pomysły na działanie. Zjednuje sobie ludzi miłym usposobieniem, które nie przeszkadza jej jednak w byciu stanowczą zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, a także Międzynarodowe Podyplomowe Studia Menedżerskie organizowane przez Uniwersytet w Illinois i Politechnikę Lubelską. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa nieruchomości i prawa sportowego. Obecnie pracuje nad książką o prawie dla jeźdźców i hodowców koni. Wykłada też na Uniwersytecie Jeździeckim.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.