Piątek, 2 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Piotr Kłodziński

15.11.2016, 00:10
 • Wyślij
 • Drukuj

28 lat, aplikant radcowski, Euro-Apteka

Reklama

W działającej na polskim rynku (w ramach międzynarodowej grupy kapitałowej) sieci aptek od tego roku kieruje zespołem prawnym jako starszy prawnik. Wcześniej był m.in. zastępcą dyrektora Tauron Areny Kraków odpowiedzialnym za wdrożenie funkcjonowania tego gigantycznego obiektu widowiskowo-sportowego, a potem kontraktowanie imprez.

Mimo krótkiego stażu pracy w sieci aptek już dał się poznać z najlepszej strony wykazując się konkretnymi osiągnięciami. „W ciągu kilku miesięcy zmniejszył o ponad połowę liczbę postępowań sądowych prowadzonych przez naszą firmę, doprowadzając z sukcesem do zamknięcia negocjacji ugodowych, a tym samym do zakończenia sporów, które toczyły się już od wielu lat. Kolejne sprawy naszej firmy skutecznie kończy, nie dopuszczając do wszczęcia następnych sporów sądowych. (…) Bardzo szybko opanował meandry i zawiłości prawa farmaceutycznego, związane ze specyfiką naszej branży” – czytamy w rekomendacji Maris Luks, CEO Euro-Apteka.

Piotr Kłodziński

Piotr Kłodziński

źródło: Materiały Prasowe

Piotr Kłodziński ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego (pracę magisterską bronił u znanego z wysokich wymagań względem studentów prof. Jerzego Pisulińskiego). Jeszcze w trakcie studiów był przewodniczącym Młodych Konserwatystów w Krakowie, a później wiele lat stał na straży przestrzegania zasad i wartości jako przewodniczący sądu koleżeńskiego w Stowarzyszeniu Katolickiej Młodzieży Akademickiej.

Obecnie jest aplikantem trzeciego roku aplikacji radcowskiej. W tym roku potwierdził swoją koncyliacyjną naturę i umiejętność zawierania kompromisów, zdobywając tytuł najlepszego negocjatora w turnieju negocjacyjnym dla aplikantów radcowskich organizowanym przez Krajową Izbę Radców Prawnych. Jego wysiłki znalazły odzwierciedlenie nie tylko w punktacji, lecz także wysokich notach przyznanych przez członków jury.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Wybór prezesa

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Hamletowski dylemat sędziów TK

    Prof. Marek Chmaj, konstytucjonalista: Nie po to obecna większość parlamentarna uchwaliła w ciągu ostatniego roku sześć ustaw naprawczych dotyczących trybunału, aby sędziowie wybrali sobie kandydatów posiadających poparcie Zgromadzenia Ogólnego TK.

   • Wywiad

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Zmierzamy w kierunku Białorusi

    Nie jestem wobec Trybunału Konstytucyjnego bezkrytyczny. Nie wszystkie jego orzeczenia, zwłaszcza dotyczące sądownictwa, budziły mój zachwyt. Ale jest rzeczą ważną, aby sprawnie działał w sytuacji zagrożenia funkcjonowania sądów – mówi Adam Strzembosz.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.