Piątek, 28 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Więcej prokuratorów pełni dyżury zdarzeniowe

06.07.2016, 13:25; Aktualizacja: 06.07.2016, 14:05
 • Wyślij
 • Drukuj

Jak podaje Prokuratura Krajowa wszyscy śledczy z rejonów, okręgów i regionów zostali już uwzględnieni w grafikach dyżurów zdarzeniowych.

Reklama

Do tej pory, wyłącznie na śledczych z rejonów ciążył ten obowiązek. Po wejściu w życie nowelizacji prawa o prokuraturze i nowego regulaminu wewnętrznego urzędowania powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury wszyscy śledczy prokuratur rejonowych, okręgowych i regionalnych muszą pełnić dyżury zdarzeniowe.

Do pełnienia tych dyżurów zgłosili się również śledczy Prokuratury Krajowej oraz osoby delegowane do tej jednostki - informuje PK.

PS/źródło: PK

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Spór wokół TK

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Budżet TK czeka na zaopiniowanie

    Komisja zadeklarowała, że do czasu spełnienia przez Trybunał Konstytucyjny wymogów formalnych, nie zaopiniuje projektu budżetu TK na przyszły rok. Według opozycji doszło do złamania procedury sejmowej.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.