Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Najlepsi narciarze i snowboardziści spośród radców prawnych

17.03.2015, 09:55; Aktualizacja: 18.03.2015, 15:56
 • Wyślij
 • Drukuj

Zakończyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów. Wzięło w nich udział 209 osób.

Reklama

Zawody odbyły się już po raz dwunasty w Krynicy Zdrój.

Najszybszą narciarką okazała się Barbara Leonowicz z OIRP w Katowicach. Z kolei najszybszym narciarzem został Jarosław Mydlarski z OIRP w Gdańsku.

Wśród snowboardzistek prym wiodła Anna Derdak z OIRP w Warszawie. A najlepszy spośród snowboardzistów okazał się Jędrzej Jerzmanowski z OIRP w Poznaniu.

PS/źródło: KIRP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Źródło:Prawnik.pl
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.