Piątek, 9 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Aplikanci - dojrzali negocjatorzy

20.04.2015, 14:50; Aktualizacja: 21.04.2015, 08:07

W sobotę, 18 kwietnia 2015 r. odbył się finał 3. edycji Turnieju Negocjacyjnego dla aplikantów radcowskich. Decyzją jury najlepszym negocjatorem okazała się Dorota Walczyk z Wrocławia.

Reklama

W pierwszym etapie (który miał formę quizu sprawdzającego wiedzę z zakresu negocjacji) wzięło udział ponad stu aplikantów z całej Polski. W finale spotkały się trzy najlepsze drużyny: Krakowscy Negocjatorzy z Krakowa, Entente Cordiale z Lublina oraz Kadma z Wrocławia, które wzięły udział w prowadzonej na żywo i przypominającej prawdziwe prawnicze negocjacje grze.

- Bardzo trudno było wyłonić faworyta, gratuluję wszystkim umiejętności zachowania się w czasie negocjacji - mówił Jerzy Stępień, członek jury, były prezes Trybunału Konstytucyjnego.


Pozostało jeszcze 57% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Śledź nas na:

Polecamy

 • Rising Stars 2016

  30 wschodzących gwiazd prawa

  30 wschodzących gwiazd prawa

  Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

 • Rynek

  Specjalizacja szansą dla młodych

  Specjalizacja szansą dla młodych

  Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

 • Prowadzenie sprawy

  Terminologiczny mętlik

  Terminologiczny mętlik

  Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

 • Wywiad

  Zestaw mitów prawniczych

  Zestaw mitów prawniczych

  Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.