Sobota, 22 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Aplikanci - dojrzali negocjatorzy

20.04.2015, 14:50; Aktualizacja: 21.04.2015, 08:07

W sobotę, 18 kwietnia 2015 r. odbył się finał 3. edycji Turnieju Negocjacyjnego dla aplikantów radcowskich. Decyzją jury najlepszym negocjatorem okazała się Dorota Walczyk z Wrocławia.

Reklama

W pierwszym etapie (który miał formę quizu sprawdzającego wiedzę z zakresu negocjacji) wzięło udział ponad stu aplikantów z całej Polski. W finale spotkały się trzy najlepsze drużyny: Krakowscy Negocjatorzy z Krakowa, Entente Cordiale z Lublina oraz Kadma z Wrocławia, które wzięły udział w prowadzonej na żywo i przypominającej prawdziwe prawnicze negocjacje grze.

- Bardzo trudno było wyłonić faworyta, gratuluję wszystkim umiejętności zachowania się w czasie negocjacji - mówił Jerzy Stępień, członek jury, były prezes Trybunału Konstytucyjnego.


Pozostało jeszcze 57% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Śledź nas na:

Polecamy

 • Wywiad

  Konstytucja to nie sklep

  Konstytucja to nie sklep

  Borys Budka, poseł PO, były minister sprawiedliwości: Wariant ze słabym prezesem Trybunału Konstytucyjnego, który nie ma poparcia większości sędziów, a w dodatku znalazł się w trybunale np. prosto z poselskich ław, byłby zauważony w Europie. Taka sytuacja z pewnością obniżyłaby pozycję i rangę naszego sądu konstytucyjnego.

 • Finaliści konkursu

  Wschodzące gwiazdy prawa

  Wschodzące gwiazdy prawa

  Adwokaci nokautują radców prawnych, kobiety po raz pierwszy w zdecydowanej większości. To, kto z prezentowanej trzydziestki został zwycięzcą, a kto zamknie ranking wschodzących gwiazd, okaże się podczas uroczystej gali, która odbędzie się w połowie listopada w Warszawie.

 • NRA

  Ja jestem człowiekiem lojalnym

  Ja jestem człowiekiem lojalnym

  Mam cechy przywódcze. Dowiodłem tego, będąc dziekanem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w tej chwili jestem wiceprezesem NRA, a w samorządzie obowiązują pewien porządek i hierarchia – mówi Jacek Trela, który ubiega się o schedę po Andrzeju Zwarze.

 • Notariusze

  Bez kary za uchybienie terminowi

  Bez kary za uchybienie terminowi

  Przekroczenie siedmiodniowego terminu na dostarczenie dokumentów ministrowi, nie rodzi odpowiedzialności dyscyplinarnej - uznał SN.