Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Czy spokój pasażera samolotu może zmącić zwrot „sprawy karne”?

19.05.2015, 07:04; Aktualizacja: 19.05.2015, 10:19

Takie obawy pojawiły się w związku z reklamą promującą zawód radcy prawnego, która ma się ukazać w piśmie pokładowym polskich linii lotniczych LOT.

Reklama

„Kaleidoscope” jest dwujęzycznym, wydawanym w języku polskim i angielskim czasopismem przeznaczonym dla pasażerów PLL LOT i, jak czytamy w oficjalnej informacji zamieszczonej na stronie internetowej narodowego przewoźnika, „stanowi ważne narzędzie komunikacji korporacyjnej oraz budowania wizerunku firmy”. Kolorowy, elegancki magazyn (niedawno zyskał nowy format, większą objętość i lepszy papier) jest dystrybuowany na pokładach, a także m.in. w salonikach executive lounge na lotniskach czy podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.


Pozostało jeszcze 75% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.