Środa, 7 grudnia 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Czy spokój pasażera samolotu może zmącić zwrot „sprawy karne”?

19.05.2015, 07:04; Aktualizacja: 19.05.2015, 10:19

Takie obawy pojawiły się w związku z reklamą promującą zawód radcy prawnego, która ma się ukazać w piśmie pokładowym polskich linii lotniczych LOT.

Reklama

„Kaleidoscope” jest dwujęzycznym, wydawanym w języku polskim i angielskim czasopismem przeznaczonym dla pasażerów PLL LOT i, jak czytamy w oficjalnej informacji zamieszczonej na stronie internetowej narodowego przewoźnika, „stanowi ważne narzędzie komunikacji korporacyjnej oraz budowania wizerunku firmy”. Kolorowy, elegancki magazyn (niedawno zyskał nowy format, większą objętość i lepszy papier) jest dystrybuowany na pokładach, a także m.in. w salonikach executive lounge na lotniskach czy podczas imprez targowych i promocyjnych w Polsce i na świecie.


Pozostało jeszcze 75% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Rising Stars 2016

    30 wschodzących gwiazd prawa

    30 wschodzących gwiazd prawa

    Podium 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2016 zdominowały kobiety - adw. Karolina Schiffter, prawnik Magdalena Pszczółka i adw. Małgorzata Mączka-Pacholak.

   • Rynek

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Specjalizacja szansą dla młodych

    Znalezienie swojej niszy to dziś warunek zaistnienia na konkurencyjnym rynku – przekonuje Karolina Schiffter, zwyciężczyni 5. edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra.

   • Prowadzenie sprawy

    Terminologiczny mętlik

    Terminologiczny mętlik

    Aktualnie Sąd Najwyższy bada zagadnienie dotyczące przyznawania kosztów pomocy prawnej udzielanej z urzędu w sytuacji, w której udział pełnomocnika w sprawie nie był znaczący. Być może rozstrzygając ten problem, pochyli się przy okazji nad znaczeniem pojęciem „prowadzenie sprawy” - piszą adw. Lucyna Staniszewska i apl. adw. Marta Hermanowicz z kancelarii FILIPIAKBABICZ.

   • Wywiad

    Zestaw mitów prawniczych

    Zestaw mitów prawniczych

    Racjonalny prawodawca to fikcja. Fikcją jest rozdział władzy sądowniczej od wykonawczej. Oraz to, że sędziowie są tylko „ustami ustawy”, że jedynie stosują prawo, lecz go nie tworzą - mówi prof. Bartosz Brożek.