Środa, 26 października 2016
serwis rekomenduje gazetaprawnia.pl
statystyki

Dziekan stołecznej OIRP zacieśnia współpracę z adwokatami

03.06.2015, 10:53; Aktualizacja: 03.06.2015, 11:37

Od 1 lipca formalnie adwokatów i radców prawnych więcej będzie łączyć niż dzielić. Nie ma jednak wątpliwości, że najtrudniejsza do pokonania będzie bariera mentalna. Za przełamywanie lodów wziął się niedawno Włodzimierz Chróścik, dziekan OIRP w Warszawie, który dołączył do grona autorów facebookowego profilu prowadzonego przez adwokatów.

Reklama

Jest on pierwszym radcą prawnym, który -  oficjalnie - za pośrednictwem profilu "Pokój Adwokacki" będzie dzielił się swoimi przemyśleniami na tematy związane z branżą prawniczą. 


Pozostało jeszcze 50% treści

Jeśli już posiadasz konto w Portalu Prawnik.pl - zaloguj się!
Uzyskaj dostęp

Zyskaj dostęp do wiarygodnego źródła informacji dedykowanych prawnikom!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
Więcej na ten temat

Artykuły płatne

  Artykuły bezpłatne

   Artykuły powiązane
   Śledź nas na:

   Polecamy

   • Gry

    Nowelizacyjny hazard

    Nowelizacyjny hazard

    Tylko liberalizacja i wynikające z niej poszerzenie zakresu licencjonowanego hazardu może zagwarantować zwiększenie ochrony użytkowników i ograniczenie szarej strefy - pisze r.pr. Anna Wietrzyńska-Ciołkowska z DLA Piper.

   • Prawo karne

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    Mafię zaboli tylko odebranie majątku

    To organizacja o ogromnych umiejętnościach adaptacyjnych, świetnie kamuflująca się w systemie. Na tym polega zagrożenie z jej strony - mówi Roberto Alfonso, prokurator generalny Mediolanu.

   • Komornicy

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Asesorzy nie chcą być statywami

    Nowa ustawa ma służyć przede wszystkim asesorom i aplikantom. Jednak ci ostatni obawiają się, że na zmianie przepisów to oni stracą najbardziej.

   • Wybory

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    KRRP to nie jest związek zawodowy

    Nie chcę ani rewolucji, ani zachowania status quo. Jestem orędownikiem ewolucji – deklaruje Ryszard Ostrowski, trzeci z kandydatów na nowego prezesa KRRP.